Witaj ( Zaloguj | Zarejestruj )

- Jedyne niezależne forum w powiecie węgrowskim!

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sala weselna Hotel Krasnodębski - wasze opinie
PostNapisane: 11 lut 2012, o 19:03 

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jakie są Wasze opinie o sali weselnej Hotel Krasnodębski na ul. Gdańskiej. Z tego co słyszałem to zmienili się tam właściciele. Czy ktoś wie jak to wpłynęło na organizowanie wesel?
Po drugie mam pytanie do tych, którzy w tym roku 2011 albo 2012 mają/mieli wesele w tejże sali. Chodzi o to, że na stronie internetowej pojawił się dokument z menu weselnym. Są wedle tego menu dwie opcje weselne - za 140 i za 160zł.
Problem jednak z tym, że ja swoją umowę podpisywałem 2 lata temu, a wesele mam w 2012. Gdy podpisywałem umowę wybrałem menu za 140zł, które wówczas mi wręczono. Teraz porównałem oba zestawy menu i muszę przyznać, że nowe menu za 140zł, a stare nie są identyczne...
Przykładowo wówczas w zestawie był tzw. zestaw przystawek przynoszonych w trakcie wesela (obecnie dopłata 1.000zł), indyk w trakcie wesela (obecnie 500zł), tort (obecnie dopłata min. 500zł), częściowo przygotowany stół wiejski chleb, smalec etc (obecnie do zapłaty).

Trochę przyznam, że nie podoba mi się. Umawiałem się na to konkretne menu i jego oczekuję. Gdybym wiedział, że ograniczy mi się jadłospis albo w efekcie zmuszony zostanę do dopłaty to szczerze mówiąc nie wybrałbym tejże sali...

Tytuł: Re: Sala weselna Hotel Krasnodębski - wasze opinie
PostNapisane: 12 lut 2012, o 21:49 
zorientuj się czy nie musisz dopłacić też za to, że kelnerki będą wódke na sali roznosiły, w sierpniu 2011 za to sobie życzono dodatkowe pieniądze, tak samo zresztą za wyłożenie mięs na stół wiejski...
Dla mnie totalna paranoja...

PostNapisane: 22 lut 2012, o 16:59 
ja również mam wesele w 2012 i umowę wstępną podpisywałem wcześniej z inym menu niż widnieje teraz na stronie internetowej. Mnie również ta sytuacja wkurza, uważam, że postępują nieuczciwie. jakie sa wasze opinie o tej sali, hotelu, już pomijając menu? Czy u was również wystąpiły jakieś inne nieprzewidziane niespodzianki w postaci dodatkowych dopłat?

PostNapisane: 23 lut 2012, o 16:16 
Tak tam jest bardzo ciężko się dogadać i nie wywiazuja się z umowy. My mielismy zaklepany termin ale zrezygnowalismy bo balismy się bo tyle się złego nasłuchaliśmy jedzenie jest do bani. My wyprawiliśmy nasze wesele w sali FOREST i z całego serca polecam tę salę, konkretni właściicele ceny konkurencyjne i fachwa obsługa

PostNapisane: 24 lut 2012, o 19:40 
A może ktos ma milsze doświadczenia? Bardzo proszę o Wasze opinie.

PostNapisane: 25 lut 2012, o 23:12 
Miałem wesele 3 lata temu i powiem szczerze że wszystko było w jak najlepszym porządku. Jedzenie smaczne i sporo(zdecydowanie więcej niż w biesiadniku..). W 2011roku organizowaliśmy tam chrzciny synka i też było super. Myślę że jak będzie jeszcze jakaś okazja to na pewno zaklepiemy sobie tam termin. A Ci którzy piszą że jedzenie jest słabe albo coś w tym stylu to chyba nigdy tam nie byli...

PostNapisane: 26 lut 2012, o 10:19 

gość napisał(a):
Miałem wesele 3 lata temu i powiem szczerze że wszystko było w jak najlepszym porządku. Jedzenie smaczne i sporo(zdecydowanie więcej niż w biesiadniku..). W 2011roku organizowaliśmy tam chrzciny synka i też było super. Myślę że jak będzie jeszcze jakaś okazja to na pewno zaklepiemy sobie tam termin. A Ci którzy piszą że jedzenie jest słabe albo coś w tym stylu to chyba nigdy tam nie byli...

Kolego, to co było 3 lata temu z poprzednimi właścicielami to jest różnica. Było inaczej, lepiej i przede wszystkim taniej. Ja byłem na weselu i 3 i 4 lata temu i było ok, dlatego wziąłem tą salę.

Teraz okazuje się, że prawdopodobnie zmienili warunki umowy po jej podpisaniu co jest dyskusyjne pod względem prawnym. Ja umawiałem się na 140zł i to menu. To a nie inne. Właściciel powiedział mi, że jak ma coś się zmienić to najwyżej na lepsze... Gdzie jest to lepsze?

PostNapisane: 26 lut 2012, o 19:59 
gość napisał(a):

:do bani: :DD a te chrzciny to prymucha były zakrapiane skoro tak twerdzisz ,że nigdy tam nie byli?
Pozdrawiam synka

PostNapisane: 27 lut 2012, o 12:51 
Ci co piszą , że jedzenie jest niesmaczne i mało to niech pójdą do konkurencji i przekonają się czym ich tam ugoszczą, mrożonki z poprzedniego wesela a o reszcie szkoda gadać i za taką samą cenę... W 2008 roku było wesele mojej siostry w sali Krasnodębski , w 2010 mojego brata a w 2011 nasze, więc mam pogląd na to jak to wyglądało jak byli tamci właściciele a jak to obecnie wygląda i wg mnie wcale gorzej nie jest, nawet wprowadzli nowe menu - bardzo fajne z resztą. Poza tym jak by ktos nie zauważył to ceny zywności, energii, wody i ścieków cały czas rosną więc nie dziwcie się , że jest drożej niż 2 lata temu.
Na całe szczęście dla tych niezadowolonych jest konkurencja i nie muszą "narzekać" na Krasnodębski tylko mogą sobie organizowac imprezy w sporo gorszych waruknach i cieszyć się jak jest fajnie...

PostNapisane: 27 lut 2012, o 13:55 

dddddddddd napisał(a):
Ci co piszą , że jedzenie jest niesmaczne i mało to niech pójdą do konkurencji i przekonają się czym ich tam ugoszczą, mrożonki z poprzedniego wesela a o reszcie szkoda gadać i za taką samą cenę... W 2008 roku było wesele mojej siostry w sali Krasnodębski , w 2010 mojego brata a w 2011 nasze, więc mam pogląd na to jak to wyglądało jak byli tamci właściciele a jak to obecnie wygląda i wg mnie wcale gorzej nie jest, nawet wprowadzli nowe menu - bardzo fajne z resztą. Poza tym jak by ktos nie zauważył to ceny zywności, energii, wody i ścieków cały czas rosną więc nie dziwcie się , że jest drożej niż 2 lata temu.
Na całe szczęście dla tych niezadowolonych jest konkurencja i nie muszą "narzekać" na Krasnodębski tylko mogą sobie organizowac imprezy w sporo gorszych waruknach i cieszyć się jak jest fajnie...

przedstaw się pracowniku Krasnodębskiego... aż ocieka wazelina... Żenada

PostNapisane: 27 lut 2012, o 23:25 
Jak już wcześniej napisałam organizowalismy tam swoje wesele i odbywały się tam też wesela mojego rodzeństwa- tak dla przypomnienia....i nie jestem w żaden sposób związana z firma Krasnodębski- napisałam poprostu swoja opinie na temat o którym jest watek. Czy tak bardzo dziwi pozytywna opinia o tym lokalu???Podejrzewam, że gdyby nie świadczyli usług na wysokim poziomie nie mieli by takiego zainteresowania i nie byłoby tak odległych terminów na imprezy.... tyle w tym temacie.

PostNapisane: 6 kwi 2012, o 13:14 
nie polecam!!! w ogóle sanepid caly czas sprawuje tam kontrole i nawet chcieli zamknac to wszystko! przepisy BHP tez nie prawidlowe!! zero organizacji z nowymi wlascicielami!!! a jedzienie?!! robione w remoncie!! i podawane odmrozone z kilku dni

PostNapisane: 19 kwi 2012, o 08:55 
Sprawa z tą salą jest od 2 lat conajmniej dziwna. Nowi właściciele to jak się okazało całkowicie zmienili podejście do klientów. Starzy - czyli ci co firmują tylko swoim nazwiskiem nazwę hotelu - nie mają już nic do powiedzenia. Tak więc to co było 2 lata temu, dziś jest już historią. Nie oczekiwałbym tej jakości, tej kultury, tego podejścia, gdyż nowi właściciele nastawieni są wyłącznie na szybki zysk. Ja miałem tam dwie swoje imprezy (ze starymi właścicielami) i na jednej byłem gościem już w nowym rozdaniu. NIE POLECAM :( to już nie to samo.

PostNapisane: 4 cze 2012, o 17:55 
Ja miałem niedawno wesele u Krasnodębskich. Choć teraz to żądzą tam Roguski i ten jego drugi wspólnik. To co mnie tam spotkało to żenada. Tuż przed samym weselem podniesiono nam ceny. Mimo że przy podpisaniu umowy zapewniał nas że u nich nic takiego nigdy nie ma miejsca. Kazano dopłacać za obsługę stołu wiejskiego (nikogo przez całe wesele tam nie widziałem), tort, generalnie najlepiej abyśmy wybrali najtańsze potrawy.
Obsługa była fatalna. Ciągle ktoś z rodziny musiał chodzić na kuchnię i zwracać uwagę że dania nie zostały wydane wszystkim gościom. barszcz o północy wyglądał tak że było go 1/3 szklanki, a paszteciki nie trafiły na połowę stołów.

Moja porcja jako młodego wyglądała tak, że dostałem dwie ćwiartki ziemniaka, mięso wielkości piąstki dziecka i dosłownie łyżkę stołową surówki. Aż się zagotowałem że złości i wstydu, że takie porcje dostaną moi goście. I że za to się płaci takie pieniądze.

Nigdy więcej nie chcę mieć z tymi ludźmi nić wspólnego.

Sumiennie ostrzegam wszystkich którzy rozważają tą salę - omijajcie ją z daleka. W tym wszystkim nie chodzi o to aby użerać się z salą. Wybór jest duży. popytajcie znajomych.

PostNapisane: 4 cze 2012, o 23:11 
Witam
My również mieliśmy niedawno wesele w Krasnodębskim. Podzielam opinię kolegi. Stół słodki miał być z owocami, herbatami smakowymi, fontanną czekoladową. A mieliśmy skąpą ilość ciasta, że goście się dopytywali czy będą dokładać? owoce były pokrojone i podane w arbuzie.... nigdzie się z tym nie spotkałam!!!
Fontanna czekoladowa przed imprezą się popsuła ... o jej jak mi przykro! Wytłumaczenie Właściciela.
Nie mówię o wzroście ceny, którą musieliśmy zaakceptować, pomimo negocjacji.
Takie postępowanie jest nie fair! nie mówię już o tym, że w umowie był zapis o wynajęciu sali od godz 12.00 a o tej godzinie w najlepsze odbywała się komunia:( Goście chodzili pomiędzy udekorowanymi stołami, czytali winietki, menu weselne.....
Jedzenie Gościom smakowało, ale faktycznie porcje dań ciepłych nie były za duże.
Szczerze po weselu pozostał mi niesmak organizacji!!! Osoby, które są zadowolone z obsługi sali weselnej wracają np z chrzcinami My nie wrócimy do Hotelu Krasnodębskiego!!!!
pozdrawiam

PostNapisane: 13 cze 2012, o 20:05 

Witam,
W związku z tym, że planuję wesele w Węgrowie i zamierzaliśmy wyprawić je właśnie w Krasnodębskim jestem zaniepokojona negatywnymi opiniami. Bardzo prosiłabym osoby, które miały jakieś doświadczenia z nowymi właścicielami o kontakt - majka4048@gmail.com
Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Maja

PostNapisane: 13 cze 2012, o 22:13 

jak będziecie brać tę sale to sprawdźcie w ubikacjach drzwi czy nie są uszkodzone (z obu stron) :)

....

PostNapisane: 17 cze 2012, o 23:26 
Szczerze mogę polecić Zajazd Forest w Brzozowie. Zarówno ceny, jak i to, co wchodzi w skład oferty jest naprawdę warte polecenia. Sami właściciele też pozostają w stałym kontakcie, bardzo wiele rzeczy można z nimi dogadać. Nie robią z gęby przysłowiowej cholewy i jeżeli jakiś zapis został zamieszczony w umowie, to nie ma prawa się on zmienić (co w odniesieniu do powyższych opinii wydaje się być szczególnie na plus). Jedzenie bardzo smaczne, jest go dużo. Warto! :)

PostNapisane: 18 cze 2012, o 14:13 

Imię: lolik511

k... napisał(a):
Szczerze mogę polecić Zajazd Forest w Brzozowie.

Nie byłem w środku ale od zewnątrz pięknie się ten budynek prezentuje.

PostNapisane: 18 cze 2012, o 23:00 
lolik511 - w środku naprawdę pięknie. Dodatkowo odpada problem z szukaniem miejsc noclegowych dla gości - hotel dysponuje 30 miejscami. Dla nowożeńców apartament w prezencie. Aha - nie wiem, jak w innych węgrowskich salach (w innych miastach bywa z tym różnie) - jeżeli ktoś wynajmuje salę na wesele, to cały obiekt jest zamknięty dla gości z zewnątrz.

PostNapisane: 18 cze 2012, o 23:03 

teraz nowa sala buduje się blisko szpitala w Węgrowie. Zobaczymy co to będzie.

PostNapisane: 28 cze 2012, o 21:04 
miałem wesele w tym roku i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Nie wiem jakie inni mieli problemy, ale u mnie było wszystko w najlepszym porządku. Bardzo podobała mi się oprawa kelnerska - super stroje, kuchnia bardzo dobra, szkoda że nie maja okrągłych stołów,

PostNapisane: 29 cze 2012, o 11:11 
W nowej sali koło szpitala za talerzyk 175-195zł w zależności od menu. Stół wiejski 1700zł, możliwość wynajęcia animatorki do dzieci za 300zł. Sala pomieści do około 600 osób.

Właściciel niestety nie potrafi odpowiadać na precyzyjne pytania, tzn. sam nie zna jeszcze szczegółowej oferty, którą będzie prezentował. Podobno terminy na 2013 rok już prawie pozajmowane, a jak sam później oświadczył, w każdym miesiącu mają nadal wolne :-)

Co do Hotelu Krasnodębski to już wszystko zostało powiedziane i ciężko będzie im zmienić opinię, na którą tak skrupulatnie ostatnio pracowali.

PostNapisane: 5 lip 2012, o 19:11 
Gorąco polecam Sale Hotelu Krasnodębskiego na wesele. Właśnie miałam tam swoje przyjęcie i jestem bardzo zadowolona. Piękna sala, sprawna klimatyzacja, dużo jedzenia, goście wyszli najedzeni i zadowoleni szef kuchni spełnił swoje zadanie znakomicie, jedzenia nie zabrakło a nawet sporo zostało na poprawiny i mogliśmy wszystko zabrać ze sobą do domu. Obsługa na wysokim poziomie, uprzejma i pomocna, ze wszystkimi można się dogadać i uzyskać poradę. :) Stół wiejski można organizować samodzielnie co nie wszędzie jest możliwe. Budynek także z zewnątrz prezentuje się świetnie, przyjęcia są eleganckie i gustowne. Jestem bardzo zadowolona z rezerwacji sali i myśle że warto ja polecić każdemu, w razie pytań chętnie udzielę odpowiedzi :)

PostNapisane: 7 lip 2012, o 14:03 
Ja też byłam ostatnio i zupełne inne mam wrażenie:/ Kiedyś znacznie tam było lepiej, zgadzam się z opinią wyżej
"Moja porcja jako młodego wyglądała tak, że dostałem dwie ćwiartki ziemniaka, mięso wielkości piąstki dziecka i dosłownie łyżkę stołową surówki. " dosłownie takie same wrażenie odniosłam jako gość. Ogólnie mi jedzenie nie smakowało, a że dużo zostało na poprawiny to kwestia tego, że dużo ludzi był na dworze jak roznosili ciepłe danie i kto nie siedział przy stole ten niestety nie dostał. Wiadomo ile ludzi tyle opinni, ja wyraziłam swoją.

PostNapisane: 12 lip 2012, o 12:19 

Co do garstki surówki na talerzu to raczej nie zdarza się by były podawane na tym samym talerzu co danie- również kilka razy gościłam na imprezach w Hotelu zarówno za Starych właścicieli jak i teraz:).Co do jedzenia to smakowo nic się nie zmieniło, z tym że porcje są rzeczywiście mniejsze. Właściciele są nastawieni jedynie na zyski a nie na satysfakcje klienta a przecież zadowolony klient przyprowadzi za sobą innych. Jeden jest w miarę kulturalny natomiast drugi jak wpadnie w słowotok to trudno Mu przerwać i sam nie wie co mówi, odnosi się wrażenie że ma każdego za idiotę. Co do cen to wszędzie wzrosły... Obsługa kelnerska jeszcze w tamtym roku-w maju była w porządku, obsługiwała mnie para(kelnera ostatnio widziałam na weselu, kelnerki już nie)- przesympatyczni, widać że lubią to co robią i siebie nawzajem bo wciąż uśmiechnięci natomiast w tym sezonie miesiąc temu katastrofa- kelner z nadwagą z niedomytymi rękoma jak mechanik samochodowy:)o bardzo bardzo nieprzyjemnym zapachu. Barszczyk jako danie końcowe masakra- szklanki brudne, barszczyku mało- jakby kucharka nie mogła trafić do szklanki a pasztecików jak na lekarstwo. Mam mieszane uczucia względem tego miejsca ale raczej jestem na NIE

PostNapisane: 12 lip 2012, o 19:57 

Przecież młodzi wybierają dania i decydują czym częstują gości więc bezpodstawne są negatywne opinie na temat jedzenia. Zaś obsługa... w 2011 roku byłem na dwóch imprezach w maju i bez zarzutów ludzie Ci sami nawet kojarzyli nas z poprzedniej imprezy zagadali, zażartowali naprawdę na wysokim poziomie. W tym sezonie ekipa trochę inna mniej uśmiechnięta i pomocna, co więcej część wyglądała jak przestraszona podając talerz. Skoro miałaś aagaa tyle jedzenia to może znajomości z szefem kuchni Ci pomogły lub byłaś z wioski jednego z właścicieli:)bo miałem zupełnie inne odczucia. A poprawiny to porażka jeden kelner na 60 osób przemęczony i niewyspany. Właściciele się kręcą i czekają tylko na kasę a po rozliczeniu końcowym można już uciekać ku radości właścicieli. Mam nadzieje że zarządzający tym miejscem wreszcie się ogarną i odbudują dobre imię tego miejsca które kiedyś było. Póki co nie polecam!!!!!!!

PostNapisane: 12 lip 2012, o 21:01 
a wlasnie co bylam na tym weselu to roznosili gotowe dania, czyli drugie danie było całe na talerzu ( ziemniaki, mieso i ta garstka surówki) a reszte dan to każdy kelner nakładał na talerz. A co najgorsze jeszcze bylo to kawa!! jeszcze niegdy takiej nie pilam.. Kawa sypana nie dała się zaparzac, to wina podgrzewacza była, więc smaku nie powiem, ale rozpuszczana to nawet z biedronki jest lepsza. Ogólnie to ja nie poleceam.

PostNapisane: 12 lip 2012, o 21:16 

Mam genialny pomysł. Gdy by ktoś z was planował wesele( i nie ważne czy organizuje je w krasnodębskim czy biesiadniku) zatrzymajcie dla mnie 2 zaproszenia. Przyjdę ocenie i złoże wam życzenia od całej redakcji wegrow.info :))

PostNapisane: 12 lip 2012, o 23:03 

lolik511 napisał(a):
Mam genialny pomysł. Gdy by ktoś z was planował wesele( i nie ważne czy organizuje je w krasnodębskim czy biesiadniku) zatrzymajcie dla mnie 2 zaproszenia. Przyjdę ocenie i złoże wam życzenia od całej redakcji wegrow.info :))

Takie zaproszenie będzie Cię kosztowało 360złotych:)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość: