Witaj ( Zaloguj | Zarejestruj )

- Jedyne niezależne forum w powiecie węgrowskim!

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sala weselna Hotel Krasnodębski - wasze opinie
PostNapisane: 13 lip 2012, o 11:09 

Imię: lolik511

aquarius napisał(a):
lolik511 napisał(a):
Mam genialny pomysł. Gdy by ktoś z was planował wesele( i nie ważne czy organizuje je w krasnodębskim czy biesiadniku) zatrzymajcie dla mnie 2 zaproszenia. Przyjdę ocenie i złoże wam życzenia od całej redakcji wegrow.info :))

Takie zaproszenie będzie Cię kosztowało 360złotych:)

W takim razie raczej mi się nie opłaca:) ale gdy by ktoś chciał gratis, dla samej przyjemności zabawy razem z wegrow.info to proszę bardzo:)

PostNapisane: 13 lip 2012, o 11:23 
Miałam wesele w 2011 roku, jestem bardzo zadowolona i co najważniejsze moi goście również. Co do jedzenia to uważam ich kuchnię za najlepsza w okolicy, a dania serwowane na talerzach zamiast na półmiskach to norma, chyba że ktoś tęskni za weselami w remizach.... Nie wypowiadam się o nowych właścicielach bo to nie jest dla mnie istotna rzecz, mi zależało na udanym przyjęciu weselnym i takie otrzymałam. jestem z okolicy Węgrowa i niejednokrotnie zdarzało mi się bywać w każdej z sal weselnych w Węgrowie i nie ma czego porównywać - jedzenie najlepsze, wygląd sali bardzo dobry. Zdecydowanie polecam

PostNapisane: 18 lip 2012, o 09:37 

Miałam swoje wesele w tamtym roku, gościłam na balu charytatywnym i w ubiegłym tygodniu na weselu, uważam temat niedobrego jedzenia za bezpodstawny a na stołach jest tak ciasno że nie ma żadnego luzu. Więc osoby które to piszą to chyba lokale pomyliły. Natomiast co do obsługi i dogadaniem się z właścicielami po części się zgadzam. Panowie zarządzający są niedostępni, nie interesuje Ich potencjalny klient a jedynie zysk i jakby tu nabrać Młodych- obsługa stołu wiejskiego, szatniarz, kelner do alkoholu- to akurat jest czyste oszustwo. Funkcje szatniarza za którego płacimy spełnia albo kelner na początku imprezy albo recepcjonista z części przy ulicy( potem znika), kelner od stołu wiejskiego nie istnieje bo stołem wiejskim zajmują się wszyscy kelnerzy którzy zauważą braki a kelner od alkoholu- roznosi również talerze co niesie za sobą braki napojów za stołem- placisz- wymagasz. Jeśli będziesz negocjować p. Roguski zrobi Ci mega promocję i nie doliczy szatniarza. Obsługa na moim weselu i balu- rewelka. Świetny kontakt z gośćmi, mnie osobiście obsługiwała para- młody chłopak z dziewczyną: SUPER SUPER SUPER!!!!widać że uwielbiają swoją pracę co stworzyło super klimat że gościom aż chciało się siedzieć przy czyściutkim stole, moi goście byli zachwyceni klimatem sali i obsługą. Jak ponownie zobaczyłam Ich na balu w lutym miałam pewność że będę zadowolona i tak było. Była też taka starsza Pani menadżerka chyba też świetny kontakt- bardziej pomocna od właścicieli. Podejrzewam że ludzie Ci już uciekli stamtąd bo tydzień temu już nikogo nie widziałam ze starszej ekipy. Z nowej jedna Pani tylko była uśmiechnieta natomiast reszta przestraszona aż strach o cokolwiek zapytać. Miałam tam robić chrzciny ale przez właścicieli i Ich olewczy stosunek mówię NIE, ale tych kelnerów z chęcią zatrudnię. Jeśli wchodzicie na to forum odezwijcie się proszę!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowano 18 lip 2012, o 11:30 przez lolik511, łącznie edytowano 1 raz
węgów info przyłącza się do Twoich poszukiwań :-)

PostNapisane: 18 lip 2012, o 13:02 

Rzeczywiście pierwsze danie jest podawane na tym samym talerzu co reszta dania- mój błąd ale bez przesady podczas imprezy jest co najmniej 5 dań gorących więc chyba podczas pierwszego nie chcesz się zapchać surówką, bo gdyby surówki było mniej to też by się ktoś znalazł komu by nie pasowało.

PostNapisane: 18 lip 2012, o 14:30 
a po co Ci aż dwa zaproszenia?

PostNapisane: 18 lip 2012, o 15:32 

Na wszelki wypadek pewnie da drugie zaproszenie znajomym, by relacja była bardziej obiektywna, z dwóch par zmysłów :) Oczywiście sobie żartuję:D

PostNapisane: 18 lip 2012, o 19:28 

finlandia napisał(a):
Na wszelki wypadek pewnie da drugie zaproszenie znajomym, by relacja była bardziej obiektywna, z dwóch par zmysłów :) Oczywiście sobie żartuję:D

toć ba :) masz rację. pójdę z dziewczyną. Ona na trzeźwo oceni sytuację :)

PostNapisane: 26 lip 2012, o 11:19 
Witam wszystkich, w ostatnią sobotę mieliśmy zorganizowane przyjęcie weselne w sali weselnej Krasnodębski i powiem, że jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia. Jedzenie byłe pyszne, porcje duże a goście podchodzący do nas podczas wesela chwalili jedzenie, tort przepyszny i ogólnie śliczny wystrój sali , było to potwierdzenie ze wybraliśmy dobrze. Obsługa kelnerska bez zarzutów. Byliśmy na weselu w tej sali dwa lata temu, bardzo nam smakowało jedzenie, wiem że kucharka jest ta sama i jedzenie jest tak samo pyszne. te negatywne komentarze chyba rzeczywiście pisze konkurencja lub zazdrośnicy. Umowę na wynajem sali podpisywaliśmy maju 2011 i wtedy lipiec był to jeden z możliwych wolnych terminów co chyba samo o sobie świadczy. z właścicielem można się dogadać bez problemu. na poprawinach naprawdę dużo jedzenia było i wszystko mogliśmy zabrać do domu. a tak naprawdę jak ktoś oczekuje gruszek na wierzbie to niech szuka dalej, może mu się uda ;) dziękujemy za wspaniałą obsługę i jedzenie!! zarówno my jak i nasi rodzice oraz goście jesteśmy bardzo zadowoleni.

PostNapisane: 26 lip 2012, o 14:03 

Jakby temat dotyczył mojej firmy to tez bym walczył.. ale uczciwie a nie podstawiając kolejne pochwaly.

Jak pamietam swoje wesele, to ostatnią rzeczą na jaką zwracałem uwagę to "pyszne" jedzenie.

PostNapisane: 26 lip 2012, o 21:05 
Może po prostu nie lubisz smacznej domowej kuchni, a niektórym tylko taka smakuje a nie np. owoce morza.
a to "podstawianie kolejnych pochwał" to chyba nie na miejscu, miałam swoje wesele kilka dni temu i chciałam podzielic się pozytywna opinią.
a ciebie chyba bardzo interesuje ten wątek skoro tak dokładnie go śledzisz - ciekawe czemu swoja drogą? ;/

PostNapisane: 29 lip 2012, o 02:09 
karolka - jeżeli miałaś czas zjeść na swoim weselu, to gratuluję, naprawdę! Ja na swoim nie miałam czasu/nie myślałam o jedzeniu. Zdążyłam zjeść pół kotleta i pewnie coś tam jeszcze, ale to w skali całego menu zdecydowanie zbyt mało, by się wypowiadać o tym, czy całość była smaczna ;). [nie odnoszę się tutaj do menu w Krasnodębskim, tylko do samego faktu oceniania posiłków przez młodych ;)]

PostNapisane: 29 lip 2012, o 21:55 

Nie tyle mnie interesuje, co nie mam wyboru, bo to jeden z nielicznych wątków zawsze aktywnych. Na inne tematy brak odpowiedzi.
Ja swoje wesele mialem na Dolku. Jedzenia nic a nic nie pamietam. Bylo. Jeszcze raz powtarzam, ze mlodzi zwyczajnie nie mają czasu na "degustacje", wiec wszelkie tego typu opinie sa malo wiarygodne i z daleka pachna walką konkurencyjną.

PostNapisane: 6 sie 2012, o 13:30 
A ja korzystałam z pokoju hotelu. NIestety cena przy wymeldowaniu była o 20 zł wyższa niż przy rezerwacji. Niestety nie miałam przy sobie potwierdzenia rezerwacji, wiec nie mogłam nic udowodnić, w dodatku śpieszyłam się, wiec odpusciłam, ale niesmak pozostał...

PostNapisane: 7 sie 2012, o 14:41 
interesuje mnie ta nowa sala w Węgrowie naprzeciwko szpitala
ma ktoś może jakiś kontakt do właściciela ??

PostNapisane: 7 sie 2012, o 21:44 

Zdaje się na banerze jest telefon. Wystarczy się przejechać.

PostNapisane: 9 sie 2012, o 14:28 
skoro pozytywny wpis to z pewnością pracownicy lub właściciele a negatywny to z pewnością konkurencja to po co to forum????? Żenada, ale nie dla wpisujących, a dla komentujących za to, że nie mogą się pogodzić z tym, że ktoś mógł mieć inne zdanie.
ja nie jestem pracownikiem, właścicielem, konkurencją ani nie organizowałem wesela w żadnym z węgrowskich lokali, a tylko bywałem jako gość i pozwolę sobie powiedzieć, że od lat do dnia dzisiejszego nikt nie robi lepszych wesel niż w Hotelu Krasnodębski.

PostNapisane: 9 sie 2012, o 16:17 

gość12 napisał(a):
skoro pozytywny wpis to z pewnością pracownicy lub właściciele a negatywny to z pewnością konkurencja to po co to forum????? Żenada, ale nie dla wpisujących, a dla komentujących za to, że nie mogą się pogodzić z tym, że ktoś mógł mieć inne zdanie.
ja nie jestem pracownikiem, właścicielem, konkurencją ani nie organizowałem wesela w żadnym z węgrowskich lokali, a tylko bywałem jako gość i pozwolę sobie powiedzieć, że od lat do dnia dzisiejszego nikt nie robi lepszych wesel niż w Hotelu Krasnodębski.

Drogi gościu12

Forum jest dla wszystkich, każdy może wyrazić tu swoje zdanie. Zarówno to pozytywne jak i negatywne. Ja jako moderator nie mogę usuwać wpisów tylko dla tego, że są przychylne lub nie dla Hotelu. Czytam wszystkie wpisy które dodajecie. Uwierz mi na słowo. Te zawierające wulgaryzmy lub obrażające kogoś edytuje lub usuwam od razu.
Odpowiadając na Twoje pytanie
gość12 napisał(a):
po co to forum?????
. Forum jest po to aby każdy mógł podzielić się z internautami swoimi spostrzeżeniami, opiniami dotyczącymi zarówno miasta jak i całego powiatu. Forum pomogło wielu osobom w podjęciu istotnej dla nich decyzji.

Aby Was zadowolić redakcja Wegrow.info postara się zrobić zestawienie sal weselnych w naszym mieście. Przynamy punkty. Zobaczymy która wygra :)

PostNapisane: 13 sie 2012, o 16:34 

Co do podejścia Właścicieli to się zgadzam,gadają sami nie wiedzą co. Każdy mówi co innego, zupełnie jakby nie mieli ze sobą kontaktu. Jeden obiecuję cuda na kiju, a drugi wytrzeszcza oczy, mówiąc że u nas coś takiego nie istnieje. PORAŻKA. Co do rozliczenia to w zupełności się zgadzam, Właściciele czekają tylko na kasę, a po rozliczeniu nagle się rozpływają:)... Szkoda, że uciekli starzy kelnerzy, co pracowali jeszcze w tamtym roku. Byli przesympatyczni, bywam na wielu imprezach ale taką obsługę jak spotkałam w tamtym roku rzadko się spotyka. Stoły czyste, zadbane. Dobrze przynajmniej, że choć para kelnerów ze starej ekipy została i jako jedyni wiedzą o co chodzi. Reszta kelnerów powinna przejść specjalistyczne szkolenie z obsługi i higeny osobistej:)Nie podobała mi się obecność obcych osób na mojeje imprezie, chodzi mi o Właścicieli kręcących się po sali lub stojących i obserwujących impreze. Uważam, że płacąc dość spore pieniądze za wynajem sali mam prawo mieć ją do swojej dyspozycji a wsród moich gości powinien być jedynie kelner. A Właściciele powinni jedynie powitać Młodych i Gości jak to było praktykowane za starych Właścicieli i jest nadal na innych salach.... Weźcie się w garść, a pociągniecie trochę ten interes, bo szkoda zmarnować tak pięknej sali...

PostNapisane: 16 sie 2012, o 21:30 
xyz napisał(a):
W nowej sali koło szpitala za talerzyk 175-195zł w zależności od menu. Stół wiejski 1700zł, możliwość wynajęcia animatorki do dzieci za 300zł. Sala pomieści do około 600 osób.

Właściciel niestety nie potrafi odpowiadać na precyzyjne pytania, tzn. sam nie zna jeszcze szczegółowej oferty, którą będzie prezentował. Podobno terminy na 2013 rok już prawie pozajmowane, a jak sam później oświadczył, w każdym miesiącu mają nadal wolne :-)

Co do Hotelu Krasnodębski to już wszystko zostało powiedziane i ciężko będzie im zmienić opinię, na którą tak skrupulatnie ostatnio pracowali.

Jak nazywa się ta nowa sala koło szpitala w Węgrowie?

PostNapisane: 19 sie 2012, o 12:13 

Z tego co mi wiadomo cena niższa niż 190 od talerzyka będzie obowiązywała poza sezonem ślubnym. W miesiącach letnich cena od osoby jest stała i ma wynosić właśnie 190zł.
Nazwy sali niestety nie znam, nie wiem czy już jakąś ma...

PostNapisane: 28 wrz 2012, o 17:03 
Podobno sala ma nazywać się "U Ojdanów", i z tego co zasłyszałem liceum Mickiewicza robi tam przyszłoroczną studniówkę. Niestety nie wiem ile właściciel sali im "zaśpiewał".

PostNapisane: 29 paź 2012, o 14:21 
Czytając opinie na forum jakiś czas temu chciałam zrezygnować z wesela na tej sali. Opinie typu mało jedzenia, zła obsługa, niekompetentni szefowie itd, itd. mogły wystraszyć. Na szczęście rozmawiałam ze znajomą, której córka miała tam wesele i wszystko było ok więc zaryzykowałam.
Opłacało się.
Kontakt z właścicielami bardzo dobry, chętnie doradzali, zawsze byli do dyspozycji, bardzo konkretni i pomocni. Proszę na przyszłość czytać wszelkie umowy, wtedy nie będzie zaskoczenia, że cena za osobę po dwóch latach od rezerwacji się zmieniła.
Jedzenie- bardzo dobre, duże ilości (wg gości "nie do przejedzenia"), dania były bardzo duże, przystawek na stołach mnóstwo, różnego rodzaju.
Obsługa kelnerska-na wysokim poziomie, wszystko było podane punktualnie, tak jak we wstępnej umowie z kucharką, obsługa była w każdej chwili do dyspozycji gości.
Nie rozumiem opinii, typu małe ilości jedzenia, bo to co było ustalone w umowie było podawane, i to bardzo duże porcje.
Od razu napiszę, że nie jestem "pracownikiem" tylko dlatego, że napisałam pozytywną opinię. Moje wesele było 20 października, i jeśli ktoś chce więcej info mogę udzielić informacji na priv.

PostNapisane: 26 lis 2012, o 00:45 
Syn mój miał wesele w ubiegłym roku w krasnodębskim i nawet było ok.,a to,że porcje małe to zgodzę się w pełni,ale smaczne.obsługa kelnerska tez bez zarzutów.W tym roku organizowaliśmy wesele mojej córki i odbyło się ono w zajeżdzie forest w brzozowie.I tu zechcę się dłużej wypowiedzieć:)Właściciele ok.Właściwie właścicielka,bo to z nią mieliśmy do czynienia.Rzeczowa,słowna,dobrze zorganizowana a do tego bardzo miła.Wszysko co miało być było,nie było żadnych rozbieżności.Kucharka przemiła,tylko...za dużo mówi.Jak pojawiliśmy się tam dzień przed weselem "zaatakowała"nas odrazu gromem swoich wypowiedzi typu:macie szczęscie,że trafiliście na mnie"."nie macie się czego obawiać"."jak byście mieli wesele za tydzień to jedzenie by psy jadły a nie goście"."popytajcie na sokołowie co ludzie mówią"."ja to jestem perfekcjonistką"itd. itp. no i słuchajcie państwo zamurowało nas.Ale wróciliśmy do domu i następnego dnia czekaliśmy na popis "perfekcjonistki"<która jak zauważyła moja córka miała tak brudne i zapuszczone paznokcie u rąk i nóg(ja uwagę na jej ręce zwróciłam dopiero po uwadze córki przy tym jak kroiła indyka w trakcie wesela i modliłam się w duchu,ąby goście nie zwrócili na to większej uwagi,gdyż to takie rochę odpychające).Wesele było udane,jedzenie dość smaczne choć nie bez zastrzeżeń.Porcje ogromne.Największą porażką okazały się poprawiny.Danie główne ziemniaki rozgotowane,kotlet schabowy jakby nie świeży albo rozmrażany i odgrzewany i mizeria posiekana na sieczkę.Zaspana kelnerka.I jeszcze jedno:jest takie przejście-wyjście na kuchnię obok fontanny i całą noc stały tam panie z kuchni w swoich reprezentacyjnych fartuszkach,kóre bezczelnie pokazywały palcami i śmiały się z gości.W roku 2013 planujemy chrzciny wnuka,ale ani w krasnodębskim ani w foreście się one nie odbędą.

Tytuł: Zajazd Forest w Brzozowie potrzebuję opinii
PostNapisane: 29 lis 2012, o 18:54 
Witam, jak w temacie poszukuję opinii, czy warto zorganizować tam imprezę, chodzi mi konkretnie o chrzciny, będę wdzięczna za wszystkie sugestie.

Ostatnio edytowano 29 lis 2012, o 20:39 przez lolik511, łącznie edytowano 1 raz
przenoszę Twój post do tematu weselnego. Tam znajdziesz odp.

PostNapisane: 1 gru 2012, o 00:42 

Coś ten Forest też chyba walczy o rynek za pośrednictwem forum.. a nie lepiej wykupić oficjalną reklamę?

PostNapisane: 8 sty 2013, o 13:36 
No nie wiem czy forest powinien zabierać głos:)Byliśmy tam raz z mężęm na obiedzie-tragedia.Jedzenia dużo,ale okropne.Zupa tłusta jakby wlał do niej litr oleju.Sos do zraza to przede wszystkim mąka,aż takie grudy tej mąki pływały nie wymieszane.Nasze babki zaprawiały sosy mąką,ale to już nie te czasy.Przecież jak w sosie własnym to w sosie własnym a nie w mące?Największym wyczynem szefa kuchni tego lokalu jest kotlet schabowy.W menu nie ma nic poza tym co gotujemy przez cały tydzień w domu:(Przecież do restauracji to się idzie po to żeby zjeść coś z polotem i finezją a nie dania jak z PRL-u w cenach z najwyższej półki.Przystawek żadnych,na deser tylko kawał wielki szarlotki(no właśnie chyba ilością chcą nadrobić jakość) albo lodu i nic poza tym.Poza tym spotkałam się już z opinniami w sokołowie,że w tej tzw.resteuracji serwują:uszka do barszczu,kartacze,pierogi z najtańszych mrożonek z biedronki.Aha herbatę też podają firmową remsey z biedronki a kawę rozpuszczalną to też chyba nawet w bieronce lepszą sprzedają:)masakra.Polecam ?Magdę Gessler.Albo niech właściciele pojadą na obiad do Odeonu i spróbują dań u konkurencji,które mają smak i notabene zupa i drugie danie za 10zł:)

PostNapisane: 9 sty 2013, o 00:34 

Kolejny obiektywny się trafił..

PostNapisane: 6 mar 2013, o 13:08 
Byłam w restauracji U Ojdanów w Węgrowie i muszę powiedzieć, że jeszcze nigdy nie byłam w tak dobrej knajpie. Z mężem lubimy sobie czasem wyjść do restauracji, byliśmy już chyba we wszystkich okolicznych knajpach, ale ta restauracja bije wszystkie na łeb. Ceny niskie, jedzeni pyszne, nic dodać, nic ująć. Polecam

PostNapisane: 24 lip 2013, o 12:44 
Witam,
rozmawiałm ze znajomą która była nie dawno na weselu w hotelu Krasnodębski i była zadowolona, mówiła je jedynym mankamentem było mało miejsca do tańczenia wesle było na 160 osób. Jak jest w rzeczywisości z ilością osób które się tam zmieszczą. Zapewniano nas ze sala spokojnie pomiesci 200 osób ile jest w tym prawdy?? Może ktoś orientuje się jakie są teraz stawki za talerzyk??

PostNapisane: 29 lip 2013, o 12:28 
Jeśli chodzi o wesele na 200 osób to bardzo ciężko jest znaleźć taką salę, na pewno każdy będzie cię zachęcał, że w jego sali na pewno się tyle osób zmieści, bo przecież dla właścicieli to czysty biznes, im większe wesele tym więcej zarobią. A później tańczyć się nie da. Nigdy nie byłem w Krasnodębskim na tak dużym weselu. Ostatnio byłem na weselu na tyle osób w sali Forest, ale nie polecam. Nie dość, że ciasno to w środku wszechobecna tandeta: przy wejściu fontanna obrośnięta pleśnią z której na około chlapie woda, na zewnątrz nie da się postać, bo śmierdzi szambem, zastawa najtańsza jak w barze mlecznym, woda w butelkach na stołach najtańsza z supermarketu, herbata z biedronki, w dzbankach napoje takie dobre, że pić się nie da, na wejściu odpadające kafelki, na około duża przestrzeń i aż się prosi ładny ogród zrobić, a tam co - trawa do pasa. O gustach podobno się nie dyskutuje, ale mnie jakoś rażą na ścianach obok obrazów ludowych na korkowej tablicy posągi ze starożytności. No, a już najbardziej rozśmieszyły mnie posągi herosów podpierające klimatyzatory. Ja do takich warunków wstydziłbym się rodzinę zaprosić.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość: