Witaj ( Zaloguj | Zarejestruj )

- Jedyne niezależne forum w powiecie węgrowskim!

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sala weselna Hotel Krasnodębski - wasze opinie
PostNapisane: 23 maja 2012, o 11:37 
Witam, proszę o jakieś opinie odnośnie sali weselnej w Biesiadniku, pytam tych którzy mieli tam wesela i dobrze znają tą salę. Dzięki z góry[/size][/size]

Tytuł: Re: Sala weselna Hotel Krasnodębski - wasze opinie
PostNapisane: 31 maja 2012, o 18:24 

Biesiadnik? Zdecydowanie nie polecam, bazując na własnych doświadczeniach i moich znajomych, którzy mieli zaszczyt korzystać z ich usług. Kapryśna pani właścicielka, niezbyt czysto, a największy problem tam jest z gastronomią - panie kucharki tam pracujące podają gościom (delikatnie mówiąc) nieświeże jedzenie. Jak byłam tam 5 razy, w tym dwie z uroczystości były rodzinne, nigdy nie spotkałam się tam z czymś zaskakująco dobrym, jeśli chodzi o kuchnię. Jest to jedna z bardziej znanych stron Biesiadnika - wystarczy popytać ludzi dookoła.
I co gorsza - wiecznie zepsuta klimatyzacja. Przy większej liczbie gości odpada, zwłaszcza, jeśli szykujesz coś w cieplejszych miesiącach roku.

Tytuł: biesiadnik w Węgrowie
PostNapisane: 17 cze 2012, o 19:29 
PROSZĘ o Wypowiedzi na Temat Biesiadnika w Węgrowie.

Tytuł: Re: biesiadnik w Węgrowie
PostNapisane: 18 cze 2012, o 14:58 

Ja też dołączam się do prośby poprzednika, mamy zarezerwowaną salę w Biesiadniku, jak rezerwowaliśmy na podstawie opinii innych mieliśmy przeświadczenie, że to dobra sala. Jednakże w ciągu kilku ostatnich miesięcy dotarły do nas informacje (z trzech różnych wesel), przede wszystkim o jedzeniu, że jest mało na stołach (na ostatnim gościom brakowało chleba, a jedynym posiłkiem dobrym na tym weselu były dewolaje) oraz o klimatyzacji, że owszem była- jednak było tak zimno, że goście z niektórych miejsc uciekali, a obsługa nie umiała jej przestawić (tłumacząc że to amerykański produkt). Jak odnosicie się do tych opinii?? Proszę o opinie osób, które były tam?? ponieważ zaczynam się poważnie zastanawiać nad tą salą, bo jednak jedzenie na weselu jest bardzo ważne.

PostNapisane: 18 cze 2012, o 20:50 

Imię: lolik511

Jeśli chcecie poczytać o innych salach weselnych zapraszam do tematu "Sala weselna Hotel Krasnodębski - wasze opinie"

PostNapisane: 18 cze 2012, o 22:14 

A może by tak połączyć wątki dot. ślubu i wesela w Węgrowie?

PostNapisane: 7 lip 2012, o 13:45 
Witam,
ja miałam wesele w tamtym roku i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona!:) Ludzie bazują bardzo na starych opiniach i jakiś famach. Ja słysząc wtedy to wszystko też chciałam zrezygnować,ale nie było już odwrotu i wszystkie sale były pozajmowane. Ale po weselu nie żałuje, nie zamieniłabym, tej sali na żadną inną! Jedzenie smaczne, wystrój piękny( miałam okrągłe stoły). Wszystkie przystawki były bardzo elegancko podane, ogolenie wygląd stołów był 1 klasa! Tak na prawdę wszystko zależy od tego co się wybierze, bo można wybrać mniej bogatszą wersje i wiadomo nie będzie aż tyle tego jedzenia.
Co do właściciela na początku wrażenie nie było zbyt dobre, ale ja pojechaliśmy już wybierać menu to był bardzo pomocny i pomagał nam, mówił co ludzie biorą jak ładniej wygląda itd. Nawet jak w dniu ślubu weszliśmy na sale to dostaliśmy od właścicielki kwiaty wraz z życzeniami:)
Dla porównania dodam, że byłam teraz na weselu w hotelu Krasnodębski i było bardzo marnie, jedzenie kiepskie, a porcje strasznie zminimalizowane.
Naprawdę polecam Biesiadnik i jakbym miała robić jeszcze jedno wesele to był tam zrobiła a nie w hotelu.

PostNapisane: 8 lip 2012, o 19:54 

A ja na weselu skupiłbym się na odpowiednim "współmałżonku". Wtedy wszystko inne będzie tylko niewiele znaczącym dodatkiem!

PostNapisane: 9 lip 2012, o 11:54 
Dla młodej pary to tak powinno być:)
ale goście weselni na wszystko patrzą, więc nie fajnie potem by było usłyszeć że to najgorsze wesele na jakim się było..

PostNapisane: 9 lip 2012, o 12:04 

Imię: lolik511

jak dla mnie to tacy goście weselni są do kitu. Zamiast cieszyć się z młodymi to oni patrzą po wystroju sali

PostNapisane: 12 lip 2012, o 15:17 
Witam, swoje wesele miałam 2 lata temu, przyjęcie weselne mieliśmy w Biesiadniku. Wiadomo, zawsze są pozytywne i negatywne opinie na każdy temat, na sale weselne, zespoły itd, ktoś powie, że wszystko było super, a ktoś będzie narzekał, ale tak było, jest i będzie.
Ja z Biesiadnika jestem bardzo zadowolona i nasi goście też- stoły się uginały od jedzenia, wszystko podane było gorące i na czas, każdy znalazł coś dla siebie, nawet dzieci- np. fontanny czekoladowe:) niestety na swoim weselu nie mieliśmy szans wszystkiego popróbować:( nie było na to czasu. Przed naszym weselem mieliśmy okazje być na innych weselach w różnych miejscach- nie wypowiadam się na ten temat.
A co do klimy - to działała, dla porównania w czerwcu tego roku mieliśmy wesele również w Biesiadniku, jako goście, i tak samo, jedzonko smaczne, gorące, wszystko świeże- próbowałam wszystkiego i nic mi nie było i klima działała:)
pozdrawiam, kasia

PostNapisane: 5 lis 2012, o 22:25 

tez ostatnio byelm i nikt nie narzekal :) wszyscy dobrz esie bawili i chwalili wesele :)
Niestety ale jakos cimprezy nei zalezy od meijsca jedzenia i oprawy tak jak od samych ludzi ktorzy na niej sa :) nigdzie kalem taknei spotkalem tak narzekajacych ludzi jak w wegrowie.... karzdy wybredny jak by na codzien balowal w dubaju np ;d nie rozumiem jak tak moyna zyc ..

PostNapisane: 12 sie 2013, o 15:46 
A jak jest teraz, czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji sali i wesel organizowanych w ostatnim czasie ?

PostNapisane: 3 wrz 2013, o 18:02 
jest super, byłam niedawno na weselu było dobrze i smacznie, grał znany zespół votum z sokołowa podlaskiego, dawno nie bawiłam się tak świetnie na weselu. nie wiem jak kiedyś było ale teraz naprawdę polecam wszystkim biesiadnik.

PostNapisane: 2 sty 2014, o 13:36 
W dniu 1 czerwca 2013 r. mieliśmy wesele w Biesiadniku w Węgrowie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zarówno my, jak i nasi rodzice, a przede wszystkim nasi goście. Współpraca z właścicielami rewelacyjna. Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę i doradztwo. Organizowaliśmy wesele na ponad 200 osób i mimo ciepłej pogody i gorącej atmosfery nikt nie narzekał na klimatyzację, gdyż działała bez zarzutu, mało tego - wszyscy dostawali gorące jedzenie. Niestety nie mieliśmy czasu spróbować jedzenia, ale goście byli zachwyceni smakiem, jakością i świeżością potraw oraz sposobem ich podania. Dziękujemy kelnerce, która nas obsługiwała i bardzo o nas dbała :) Dziękujemy Pani Uli za życzenia i kwiaty które otrzymaliśmy po wejściu na salę. Za doradztwem właścicieli sali zamówiliśmy Drin Bar, który okazał się strzałem w 10! Barman wykazał się profesjonalną obsługą, drinki na wysokim poziomie, goście zachwyceni:) Goście, którzy nocowali w pokojach pryz sali dziękują za śniadanie :) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Państwu Krasnodębskim, Pawłowi i całej ekipie, która skutecznie zadbała o to, że po wejściu na salę nie musieliśmy się niczym martwić i spowodowała, że dzień naszego ślubu okazała się faktycznie najpiękniejszym dniem naszego dotychczasowego życia.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Szybka odpowiedź
Tytuł:
Wiadomość: